Top

Hakkımızda

ENKAY, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi,bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı takımı, modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için sürekli çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.

Sahip olduğu dağıtım hacmi, potansiyeli ve dinamizmi ile sektöründe önemli kuruluşlardan biri olan ENKAY, 20 yıllık tecrübesi ile varolduğu sektörlerde her daim önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Farklı alanlarda faaliyet gösteren ENKAY için en önemli sektör Satış ve Dağıtım sektörüdür.

ENKAY 1994 yılından beri hizmet kalitesi ve başarıları ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde, farklı bölgelerde dağıtım yapan bölge müdürlükleri ve şubeleriyle seçkin markaları müşterileri ile buluşturmaktadır.

ENKAY, iş ortaklarıyla; sektörde lider olmayı hedefleyen üreticilerin ve firmaların satış ve dağıtımında yurt çapında birçok noktaya ulaşan hizmet ağıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Vizyonumuz


Vizyonumuz, sektörde önde gelen dağıtım, satış ve pazarlama şirketlerinden biri olarak olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır.

Misyonumuz


Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket etmek, güçlü ve piyasada söz sahibi olmak isteyen markaların iç ve dış pazarlarda satış ve dağıtımını yaparken aynı zamanda istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

İş İlkelerimiz

İş İlkelerimiz

Azim - Çalışkanız. Kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz.
Ehliyet - İşi ehline veririz. Doğru insanla çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüz.
Cesaret - Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca "biz varız" diyebiliriz.
İstişare - Farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlarız.
Müşteri Memnuniyeti - Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.
Sorumluluk Bilinci - Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.
ENKAY'ın tüm üyeleri bu temel değerlere ve iş ilkelerine sadakatle bağlıdır.